Boys

Full Name Scores
Andy Zhang – Kissimmee, FL 70-67–137
Luca Portelli – Milan, Italy 69-70–139
Gabriel Lench – Lake Mary, FL 73-67–140*
Phillip Matlari – Leimen, Germany 70-70–140
Bernardo Curbelo – Weston, FL 71-69–140
William-Yan Wei Liu – Alpharetta, GA 71-71–142
Stefano Butti – Lima, Peru 71-74–145
Terrence Zhang – Orlando, FL 74-73–147
Camilo Mexsen – Durango, Mexico 75-74–149
Alejandro Lopez – Boca Del Rio, Mexico 74-76–150
Zan Luka Stirn – Kranj, Slovenia 75-75–150
Jorge Villar – Puebla, Mexico 77-74–151
Manuel Hernandez – Manforte, Spain 77-74–151
Paul Lei – Newton, MA 73-78–151
Leo Mathard – Vieux Boucau, France 71-81–152
Maxwell Martin – Bournville, UK 75-77–152
Zachary Bariso – Boca Raton, FL 75-78–153
Lukas Miller – Venetia, PA 77-77–154
Victor Veyret – St Jean Aux Bois, France 79-76–155
Hernando Baquero – Barranquilla, Colombia 81-75–156
Thomas Burgemeister – Temuco, Chile 80-77–157
Sean Wilcox – Frisco, TX 81-76–157
Lucas Marin – Bogota, Colombia 82-77–159
Benjamin Shipp – Dulunt, GA 80-79–159
Daniel Hebenstreit – Brunn, Austria 81-78–159
Marc Tillement – Nevilly-Sur-Seine, France 80-79–159
Andre Frangie – Guadalajara, Mexico 79-80–159
Jacob Ludwick – St. Augustine, FL 75-85–160
Charlie Kennerly – Jupiter, FL 80-80–160
Simon Ospina – Medellin, Colombia 78-83–161
Matthew Galluzzo – Plantation, FL 85-79–164
Lucas Echeverri – Miami, Colombia 83-83–166
Manuel Londono – Bogota, Colombia 82-84–166
Pedro Usabiaga – Celaya, Mexico 88-78–166
Kyle MacDonald – Ontario, Canada 83-85–168
Alejandro Goebel – Mexico City, Mexico 79-89–168
Jake Holt – West Palm Beach, FL 85-83–168
Scott Martinez – Pinecrest, FL 83-85–168
Nicolas Garzon – Weston, FL 84-86–170
Dylan Lortie – Hudson, NH 89-81–170
Juan Sanchez – Bogota, Colombia 83-87–170
Jesse Zhou – Pembroke Pines, FL 85-88–173
Carlos Riascos – Bogota, Colombia 84-90–174
Anthony Hunter – Palm Coast, FL 90-85–175
Jorge Gonzalez – Doral, FL 91-85–176
Andre Wade – Wellington, FL 86-90–176
Alvaro Lopez – Mexico, Mexico 89-87–176
Tyler (Ty) Strafaci – Davie, FL 90-87–177
Rafael Martinez – Palmetto Bay, FL 91-86–177
David Ferreira – Chia Cundinamarca, CO 88-90–178
Santiago Arango – Bogota, Colombia 90-88–178
Rafael Fandino – Cucuta, Colombia 88-91–179
Spencer Rheingold – Weston, FL 91-90–181
Sohil Paravantavida – Weston, FL 97-94–191
Evan Cruz – Miami, FL 97-97–194
Samuel Bennett – Hollywood, FL 100-103–203
Max Siegfried – Villanova, PA 114-110–224
Jeppe Sogaard – Ikast, Denmark WD—WD

Girls

Full Name Scores
Megan Khang – Rockland, MA 32-35–67
Alexa Hammer – Boynton Beach, FL 37-39–76
Claire Hodges – Wildwood, MO 37-42–79
M. Perez San Martin – L’Eliana, Spain 41-41–82
Alejandra Merchan – Miami, FL 40-42–82
Ana Rengifo – Bogota, Colombia 40-42–82
Maria Balcazar – Tuxtla Gutierrez, Mexico 41-41–82
Nicolette Donovan – Cary, NC 40-42–82
Maria Fassi – Pachuca, Mexico 42-41–83
Cynthia Diaz – Bucaramanqa, Colombia 43-41–84
Evelyn Arguelles – Morelos, Mexico 45-40–85
Alex Wright – Midlothian, VA 42-44–86
Katharine Patrick – Houston, TX 42-44–86
Mathilda Cappeliez – Annecy Le Vievx, France 43-44–87
Kathryn Newton – Coral Gables, FL 47-43–90
Ariadna Fonseca – Bogota, Colombia 45-46–91
Erica Jackson – Chicago, IL 45-46–91
Gabriela Coello – Maracay, Venezuela 46-46–92
Ana Krefschmer – Mexico, Mexico 47-49–96
Juliana Galindo – Bogota, Colombia 48-52–100
Valeria Gonzalez – Celaya, Mexico 54-49–103
Kaely Krayeski – Wellington, FL 53-55–108